Dilema f31fd x f40fd

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod david.vach 19. 6. 2007 11:08

Zdravim, mam takove dilema. Mam si poridit f31fd nebo f40fd ? O megamixely mi nejde, ale doma mam sd kartu 1GB, ale zase f31fd ma manualni rezim a vetsi vydrz. Co by jste mi doporucili? Uvazuji jeste o nikon p4. Muj predchozi jediny fotak byl canon ixus 3 (byl jsem s nim spokojeny).
Hodi se tyto fotaky na foceni krajin?. Muj cenovy limit je +/- 7000 kc.
Jine doporuceni ? Jde mi hlavne o kvalitu fotek. Jinak fotim vse, co se da - lidi, architekturu, krajiny, atd....

Nebo si mam pockat na f41fd ? :-)
david.vach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kromec 19. 6. 2007 11:40

A co Canon A630? Ten je na SD ma tez velice kvalitni vystup + jeste lepsi objketiv, vyklopny displej,moznost pouziti filtru....
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod david.vach 19. 6. 2007 13:14

Docetl jsem se ale, ze prave fuji maji jedno z nejlepsich hodnoceni kvality snimku (v ramci komp. fotoaparatu)- predevsim co se tyka miry sumu. Vyklopny displej neresim, nemel jsem doted, takze mi nechybi. Navic velikost je pro me dost podstatna. Ixuse jsem mel vsude v kapse.
david.vach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod elho_cid 19. 6. 2007 13:39

Asi 31fd. 1GB karta staci, strcis ji tam a zapomenes. Neresis. Tu 1GB SD muzes bez problemu strelit v bazaru, nebo pres aukro. Ale moc penez za ni nedostanes.
Hoši, hoši, hoši, máte tu smrad jako v pekle.
elho_cid
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 19. 6. 2007 21:39

zo spomínaných 2 skôr F31. Menej Mpx - to je základ. Má rýchlejšie snímanie v sérii. Inak veľké rozdiely medzi nimi nie sú. V podstate ani v cene.
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goodoldalex 19. 6. 2007 21:41

Minule som bol na prezentacii kde typek of Fuji predstavoval tu novu F40. Chudak snazil sa na nej najst nejake vyhody oproti F31 ale nakoniec to vyznelo tak ze je to proste vo vsetkych ohladoch horsi fotak.
The worst creator will always be better than the best critic.
goodoldalex
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků